Polski ruch pro-life może poszczycić się w ostatnich dekadach istotnymi osiągnięciami. W dłuższej perspektywie wyraźnie widać, że wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa odnośnie tego, czym naprawdę jest aborcja, maleje przyzwolenie na nią. Nie jesteśmy dziś jednak – i zapewne nigdy nie będziemy – w miejscu, w którym można spocząć na laurach. Nie możemy sobie na to pozwolić, a walka nie toczy się tylko o życie konkretnych osób, którym grozi niezawiniona śmierć, ale o całokształt otoczenia kulturowego, w jakim przyjdzie żyć nam, naszym dzieciom i wnukom. Zwłaszcza dziś widać to jak na dłoni. 

Dołącz więc do nas! Spotkajmy się na Wrocławskim Marszu dla Życia!

To ważniejsze, niż może się wydawać. Powinniśmy stale zaznaczać w przestrzeni publicznej swoją obecność i gotowość do działania. Musimy być żywym drogowskazem dla wszystkich wątpiących. Dla wszystkich przytłoczonych aktywnością nieprzyjaciół życia, rodziny i opartej na ich poszanowaniu kultury, będącej jedyną przestrzenią sprzyjającą rozwojowi silnego, wolnego człowieka.

Jesteśmy różnymi ludźmi, członkami rozmaitych stowarzyszeń, a także niezrzeszonymi, od lat poświęcającymi się działalności społecznej na różnych polach. Czekamy także na Ciebie!